fb


MAJÓWKA BEZ KAR

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia) oraz Tygodnia Bibliotek (8-15 maja) Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej przygotowała akcję pod nazwą „Majówka bez kar” adresowaną do wszystkich czytelników, którzy wypożyczyli książki i z różnych powodów zalegają z terminowym  zwrotem książek.
 
Akcja „Majówka bez kar” prowadzona będzie w Bibliotece Publicznej w Środzie Śląskiej od 23 kwietnia do 30 maja 2018 r. w godzinach otwarcia wypożyczalni (poniedziałek, wtorek, czwartek 11:00–18:00, środa 8:00–12:00, piątek 8:00–16:00).
 
W w/w terminie czytelnicy będą mogli oddać przetrzymywane pozycje bez konieczności uiszczania, przewidywanych w takich przypadkach, kar finansowych (na podst. Zarządzenia Dyrektora Biblioteki Publicznej nr 5/2014 z dn. 04.12.2014 r. w sprawie wprowadzenia regulaminu korzystania z usług Biblioteki Publicznej w Środzie Śl.).
 
Warunkiem jest zwrot woluminów, a nie przedłużenie okresu wypożyczenia. Chcąc skorzystać z bibliotecznej „amnestii”, warto już teraz zacząć poszukiwać zapomnianych książek.
 
„Majówka bez kar" nie dotyczy czytelników, wobec których prowadzone jest postępowanie windykacyjne.

NARZĘDZIA DOSTĘPNOŚCI

Rozmiar tekstu:

Wysoki kontrast:

Jasne tło Wersja tekstowa

Mapa serwisu

Słownik skrótów