fb


WIRTUALNE CZYTELNIE W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJWIRTUALNE CZYTELNIE – LEGIMI, ACADEMICA

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej bierze udział w 3 projektach, dzięki którym czytelnicy mają dostęp do tysięcy darmowych publikacji on-line.

W ramach projektu Legimi można dotrzeć do publikacji z zakresu beletrystyki i skorzystać z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN.

Projekt ACADEMICA jest cyfrową wypożyczalnią międzybiblioteczną książek i czasopism naukowych. Oferuje ponad 2 miliony dokumentów z zasobów cyfrowych Biblioteki Narodowej, w tym współczesne książki i czasopisma naukowe ze wszystkich dziedzin wiedzy.

JAK KORZYSTAĆ Z DARMOWYCH PUBLIKACJI

Wszyscy czytelnicy Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej oraz osoby zainteresowane mogą korzystać z zasobów cyfrowych serwisów Legimi bezpłatnie. Wystarczy zgłosić się do pracowników średzkiej biblioteki (pl. Wolności 58) oraz filii w Bukówku, Cesarzowicach, Ciechowie, Krynicznie i Szczepanowie w celu pobrania KODU AKTYWACYJNEGO.

Zasoby serwisu ACADAMICA można przeglądać wyłącznie w Czytelni BP, pl. Wolności 58 na wskazanym stanowisku komputerowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Więcej informacji nt. projektów Legimi i ACADEMICA można znaleźć na stronie domowej www.bpsrodaslaska.pl lub bezpośrednio u pracowników Biblioteki Publicznej.

PRZYDATNE LINKI


Legimi  https://www.legimi.pl/
ACADEMICA  https://academica.edu.pl/
 

NARZĘDZIA DOSTĘPNOŚCI

Rozmiar tekstu:

Wysoki kontrast:

Jasne tło Wersja tekstowa

Mapa serwisu

Słownik skrótów