fb


MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej po raz kolejny przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek”.  Jest jedną z 6626 bibliotek zgłoszonych do tegorocznej edycji. Instytut Książki przesłał nam materiały promocyjne dla najmłodszych uczestników tego wydarzenia.   

W tegorocznym projekcie „Mała książka – wielki człowiek” mogą wziąć udział wszystkie dzieci urodzone w latach od 2015 do 2018. Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do naszej biblioteki biblioteki, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start. Warunkiem uczestnictwa jest status czytelnika i posiadanie karty bibliotecznej.

W swojej Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w naszej bibliotece, podczas której dziecko wypożyczy minimum jedną książkę z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

NARZĘDZIA DOSTĘPNOŚCI

Rozmiar tekstu:

Wysoki kontrast:

Jasne tło Wersja tekstowa

Mapa serwisu

Słownik skrótów